Randall WallaceI

7,4
746 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Randall Wallace

Z pewnych źródeł pamiętam, że (na co też wskazuje jego nazwisko) jest z rodu tego właśnie Wallace'a z filmu Braveheart, do którego zresztą napisał scenariusz oparty na przekazach historycznych...

m_a_s_t_a_h

Włąśnie skończyłam pisać prace magisterska na temat William Wallace i o tym gdziefilm mija sie z prawda historyczna, a mija sie on z nia w bardzo wielu miejscach. Sam Randall Wallace w rzaden sposob nie jest spokrewniony z William Wallacem. Jest to czysta zbieznosc nazwisk. Pozdrawiam

Angel_of_the_Middle_eart

...ale dość ciekawy zbieg okoliczności... ;D

juuulek

...bo w UK napewno jest malo wallecow

Angel_of_the_Middle_eart

trzeba było pisać pracę na temat "300" tam są dopiero jaja z historii

Angel_of_the_Middle_eart

Gratuluję dojścia do etapu magisterki z takimi błędami ortograficznymi.

użytkownik usunięty
perun_6

Przykład przeciętnego studenta.

To czy byłem przeciętny czy wybitny to moja osobista sprawa. Studia mam już lata świetlne za sobą. Jeśli piszemy publicznie to róbmy to poprawnie.

użytkownik usunięty
perun_6

Co do tego mają twoje studia? Chodziło mi o nią, nie o ciebie.

Zauważ, że odpowiedziałeś dla mnie nie dla niej.

użytkownik usunięty
perun_6

"Gratuluję dojścia do etapu magisterki z takimi błędami ortograficznymi." - Czyli słowa pasujące do przeciętnego polskiego studenta. Pół żartem, pół serio.

Angel_of_the_Middle_eart

ta jak to film mówi historie pisali ci co wieszali bohaterów a potem powtarzają ja z tych źródeł tacy jak ty i jak domino //////////_

Die_by_the_Sword

Więc lepiej opierać się na mitach i ludowych bredniach.

m_a_s_t_a_h

to są tylko twoje domysły

m_a_s_t_a_h

Widzę że po 5 latach wciąż się ktoś lekko irytuje w tym temacie, niech każdy wyciągnie swoje wnioski z tego wywiadu z Randallem Wallecem:
http://www.electricscotland.com/familytree/magazine/aprmay2005/story68.htm
fragment obok zdjęcia z Melem Gibsonem z "Byliśmy Żołnierzami"
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones