PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565167}

Sex Story

No Strings Attached
6,4 125 601
ocen
6,4 10 1 125601
5,5 10
ocen krytyków
Sex Story
powrót do forum filmu Sex Story

połowa a ja wymiękkam , najgorszy film natali żenujące , słabo 4/10 max 5

ocenił(a) film na 4
anndawid

popieram ja po 10 minutach doszedłem do wniosku że lepiej w inny sposób marnować czas

ocenił(a) film na 3
wirro

ja też przyznaję ,że to jakieś nieporozumienie i żałuję że obejrzałam do końca

ocenił(a) film na 5
anndawid

ja właśnie wyłączyłam, bo już nie daje rady ;)

foobooster

Uważam, że plagą naszych czasów jest tworzyć filmy bez najmniejszego smaku. Bez klasy i poczucia własnej wartości. Seks kiedyś ukazywany był na ekranie jako coś porywającego, piękne i cudowne przeżycia emocjonalne między zakochanymi. A teraz? Co chwila lezą do łóżka i jaka tu ma niby być miłość, skoro tylko jedno ich łączy - seks w najbardziej wulgarnej wersji? Żeby chociaż pięknie to pokazali. Nie! Pokazali od najgorszej strony, jakiej się tylko da. Wulgarność, przemoc i brak estetyki to największe wady współczesnych filmów. Ten film nie jest wart nawet 1. No dobrze, niech będzie 1, bo w końcu zakończenie wzruszająca, a randka, gdzie on daje jej zamiast kwiatów marchewki jest rozkoszna. I jeszcze rozmowa Emmy z ojcem jej Adama i jego wybranką - nędzną jędzą. Kiedy mówi jej, że nie zamieniła by na jej miejscu Adama na nikogo innego. Genialna scena. Ale poza tymi trzema scenami nic godnego uwagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones