PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8586}
7,4 226 514
ocen
7,4 10 1 226514
4,8 18
ocen krytyków
Pearl Harbor
powrót do forum filmu Pearl Harbor

Ciąża Evelyn

ocenił(a) film na 5

Główna bohaterka dowiaduje się o swojej ciąży na początku grudnia 1941 roku (i nie jest to przecież pierwszy tydzień...). Jednak gdy główni bohaterowie bombardują Tokio w kwietniu 1942 roku, Evelyn ciągle jest szczupła i nie okazuje znamion bycia przy nadziei. Ewidentnie była to ciąża słonia. Powinna niedługo rodzić, ale brzuch płaski jak w ujęciach na plaży. Brawo Michael Bay, trzymasz poziom!

O tym, że dzień zamienia się w noc w przeciągi kilku sekund, analfabeta od tak zaczyna pisac i czytac listy, czy jak Danny strzela z samolotu w Chinach kijami od szczotek nie wspomnę. Świetne zdjęcia i efekty. Miło się oglądało, ale filmu nie można traktować poważnie i do wojennych klasyków jest mu bardzo daleko.

ocenił(a) film na 1
Zlatan1988

Fakt film jest głupawy ale krytykując go nie zmyślaj . w kturym monecie strzelał kojami od szczotek ;)

ocenił(a) film na 5
polukr

Jest scena, w której Josh Hartnett pokazuje Affleckowi, że z bombowców wyrzucane są karabiny masznowe i zastępują je pomalowanymi kijami od szczotek. 20 minut później z samolotu Hartneta (nie uzbrojonego) padają strzały z karabinów maszynowych (których nie mieli) tym samym ratując Afflecka przed pewną śmiercią z rąk Japończyków. Wiadomo, że nie strzelali tym kijami od szczotek, ale karabinami też nie, bo była scena, gdzie ewidentnie powiedziano, że nie będą ich mieli na pokładzie (bo będzie za ciężki samolot i nie wystartują).

ocenił(a) film na 1
Zlatan1988

Następnym razem oglądaj uważnie. Nie wymontowali wszystkich tylko cześć . Zostały w wieżyczce górnej i z przodu na stanowisku bombardiera.

ocenił(a) film na 5
polukr

Muszę przyznać, że jak na osobę o nikłej wiedzy ortograficznej masz dobre oko do szczegółów militarnych

ocenił(a) film na 8
Zlatan1988

napisz mi gdzie on robi bledy w tych dwoch postach bo chyba jestem slepy?

ocenił(a) film na 8
marwoz141

dobra jeden znalazlem

użytkownik usunięty
marwoz141

Wstydziłbyś się.

Zlatan1988

Też o tym pomyślałam.

ocenił(a) film na 6
Zlatan1988

Uwierz mi to się zdarza, niejednokrotnie miałam odczynienia z pacjentkami, które w 6 miesiącu ciąży były płaskie jak deski, co nie oznacza że twórcy filmu trochę przegięli. Mogli zrobić jej chociaż delikatny brzuszek jak wrócili z trumną, nawet się jego dopatrywałam, ale albo jego tam nie było, albo jestem ślepa. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
biedroneczka_90_8

jak wrócili z trumną to miała brzuszek

ocenił(a) film na 6
magdziamagdzia

Heh czyli jednak się nie dopatrzyłam. Mój błąd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones