PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619255}
6,5 733
oceny
6,5 10 1 733
6,2 4
oceny krytyków
Arirang
powrót do forum filmu Arirang
Melzar

Osobiście widziałem na Rai3. W kinach i polskiej telewizji na pewno nie uświadczysz. Może kiedyś na TVP Kultura... Powodzenia w poszukiwaniach.

vizual

Ja też widziałem na Rai3. Wersja oryginalna z włoskim napisami.

ocenił(a) film na 9
vizual

Nie no, film namieszał na Nowych Horyzontach, więc do kin studyjnych pewnie wejdzie... Pytanie tylko kiedy?

Sqrchybyk

13 maja. Póki co można obejrzeć na Nowe Horyzonty Tournee.

ocenił(a) film na 9
krysiron

Miałem iść na to tournee, ale niestety nie mogłem. Dzięki wielkie za info.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Melzar

Wroclaw Helios od 25.01.2012 ...Nie wiem jak w pozostalych kinach

gardliaaa

Będzie tylko 25 stycznia , a nie od 25 stycznia, bo to różnica jest :)

moniaL

ponoć ma być w kwietniu :)
http://www.heliosnet.pl/1,Wroclaw/BazaFilmow/Szczegoly/film/1406/Arirang

Melzar

w szczecinie już grają (kino pionier)

baskua

Nie chcę tu sprzedawać "pirackich metod", ale film jest w sieci, angielskie napisy też się znajdą.
To nie jest raczej film kinowy (chociaż co kto lubi) i moim zdaniem lepiej obejrzeć w zaciszu, w kameralnym gronie lub nawet samemu.

parura

A co to za piracka metoda? Od kiedy sciąganie filmu i muzyki jest przestępstwem? W prawie wyraźnie jest napisane, że takie praktyki są dozwolone ba nawet mozna udostępniac rodzinie,przyjaciołom,znajomym tak więc do którego kodeksu prawnego się odnosisz?

Melzar

Wiem, wiem ;) Dlatego wstawiam cudzysłów, aby każdy sobie "zinterpretował".
Prawo jest dziurawe w tej materii i nie na czasie, więc lepiej uważać aby to udostępnianie rodzinie i znajomym nie zostało użyte przeciwko tobie ;)

P.S. Jeśli ktoś reflektuje, to przetłumaczyłem napisy mniej więcej do połowy. Nie są ciężkie, ale już mi się nie chciało więcej - mogę przekazać, udostępnić, whatever - jeśli ktoś potrzebuje.

parura

Mógłbym prosić te połowicznie polskie napisy na rzemiliano@wp.pl? Spróbuję dokończyć dzieła.

avagar

I jak? udało ci się???

Melzar

Dziś o 18.00 w Olsztynie w 'Awangarda 2' też będzie :)
http://www.awangarda.ideare.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=34&I temid=104

Melzar

Dla Warszawiaków : Od 13 kwietnia w muranowie.

Melzar

od piątku w krakowskim Kinie pod Baranami http://www.kinopodbaranami.pl/film.php?film_id=6826

Melzar

Właśnie przeglądałam repertuar kina Mikro w Krakowie i tam go grają:)

Melzar

Odświeżam temat, żeby poinformować, że w październiku jest przegląd filmów Kim Ki-Duka we wrocławskim kinie Helios Nowe Horyzonty :). Szukajcie na oficjalnej stronie kina w zakładce "festiwale".

ocenił(a) film na 5
Melzar

...a dopiero w styczniu 2014 pojawia się jako premiera w ale kino+

Kwyjibo

podbijam, gdzie mozna obejrzec ten film? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones